Kontrola pracownika na zwolnieniu lekarskim

Dodał(a): 148206243


Cena: 1zł
Województwo: Wielkopolskie
Miasto: Leszno
Telefon: 801003036

Wyświetleń: 178
Napisz wiadomość

Conperio jest jedyną na polskim rynku firmą zajmującą się badaniem i kompleksowym zarządzaniem absencjami chorobowymi. Gwarantujemy profesjonalne i holistyczne sprawdzenie nieuczciwego wykorzystywania zwolnień chorobowych w firmach i przedsiębiorstwach. Minimalizujemy nieuzasadnioną absencję pracownika, a także zwiększamy przewidywalność prognoz konieczności zatrudnienia.

Usługi Conperio kierujemy głównie do właścicieli firm. Zaufały nam firmy z takich branż jak: przemysł ciężki, automotive, recycling. Były to zarówno duże jak i mniejsze przedsiębiorstwa.

Nasze usługi

Conperio Indeks
To ogólnopolski indeks absencji chorobowej, który jest odpowiedzią na zapotrzebowanie firm, które do tej pory nie miały punktu odniesienia dla swoich danych dotyczących absencji.

Conperio kontrola
Jest to najbardziej kompletna usługa która polega na analizie przeszłej i obecnej sytuacji absencyjnej w firmie. Podczas kontroli wykonywane są działania terenowe, które sprawdzają zasadność wykorzystywania przez pracowników zwolnień L4. Nasi specjaliści badają, czy w trakcie l4 pracownicy nie wykorzystują zwolnienia niezgodnie z jego przeznaczeniem.

Sprawdź Nas!

https://conperio.pl/